Nemzetközi Tehergépjármű Sofőr

munkakörbe keresünk kollégákat, elsősorban Magyarországon végzendő fuvarfeladatokra 40 tonna silótartályos kamionokra.

  • Elvárások
    • iskolai végzetség: 8 általános iskolai osztály
    • több éves tehergépkocsi vezetői gyakorlat
    • digitális tachográf kártya megléte
    • C,E kategóriás jogosítvány
    • GKI igazolvány megléte
    • PÁV III. megléte
    • 1 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyitvány
    • problémamegoldó készség
    • megbízható személyiség
    • számítástechnikai alapismeretek
  • Feladatok
    • fuvarfeladatok elvégzése a kiadott paraméterek alapján a vonatkozó előirások betartásával
    • a használatába adott gépjármű szakszerű üzemeltetése, kezelése, vezetése, karbantartása, a szükségessé váló javítások jelentése
    • ügyfelekkel való kommunikáció
  • Munkavégzés helye

    Változó, a következő kiindulási pontokkal: Miskolc, Debrecen, Ercsi, Kecskemét, Mosonmagyaróvár

Önéletrajzát a zoltan.tatai@hu.crh.com e-mail címen vagy Tatai Zoltán részére a 1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47-49. postacímre küldve várjuk.

Elfogadom
Elfogadom